Університет

Вдалий виступ наших студентів на Чемпіонаті України з армспорту

02-06 жовтня 2020 року у м. Приморськ Запорізької області відбувся Чемпіонат України серед юнаків, юніорів, та молоді. В змаганнях взяли участь 231 спортсменів з 16 регіонів України. Рівненську область представляли 17 спортсменів, з них 5 студентів НУВГП.

Спортсмени Рівненщини вдало виступили, здобувши 2 командне місце серед молоді, поступившись команді Львівської області лише на 4 очки. Необхідно відзначити вдалий виступ наших студентів: КМС Бабак Тимофій (ННІБА-4 курс) − два перших місця, у категорії 55 кг, МС Сокотун Станіслав (ННІП-5 курс)  − два перших місця (ліва, права рука) у категорії 90 кг, Кондратюк Микола (ННІОЗ-4) − два третіх місця (ліва, права рука) категорія 80 кг, та виконав норматив кандидати майстри спорту. Мазуркевич Любомир (ННІБА курс) − 5 місце на правій руці у категорії 65 кг, Ільчук Володимир (ННІАКОТ) − 5 місце на правій руці у категорії 75 кг.

Вітаємо з вдалим виступом команду Рівненської області та студентів НУВГП.

Комаревич О.Є.,
тренер команди, заслужений тренер України