Університет

Інавгурація нового навчального року

В рамках розширеного засідання вченої ради в актовій залі університету  відбулися урочисті  збори. Першу частину заходу було присвячено  інавгурації академічного року.

Відкрив захід промовою ректор Віктор Мошинський. Він привітав присутніх із початком нового навчального року, розповів про результати  вступної кампанії  та підкреслив  значимість іноземної мови у підготовці фахівців. Окрім того, очільник закладу звернув увагу на співпрацю з  меценатами, бізнесом, випускниками; озвучив орієнтовні фінансові результати;  відзначив досягнення університету за останній рік та окреслив нові стратегічні завдання.

Своїми настановами щодо вдалого старту нового навчального року поділився наш випускник, який вже тривалий час проживає і працює в Америці (у Північній Кароліні),  Василь Тарас. Пан Василь  наголосив, що успіх залежить не від великої ідеї, а від зусиль, прикладених для її виконання, поділився порадами вдалого починання будь-якої справи та відмітив недієвість систем досягнення швидких результатів без тривалих зусиль.

На вірність університету урочисто склали присягу новоспечені професори університету. Також вперше свою присягу виголосили науковці, які нещодавно отримали звання доцента.

Друга - робоча частина засідання містила понад десяток ключових питань. Зокрема, клопотання кафедр щодо присвоєння вченого звання професора:  кафедри фінансів та економіки природокористування  - Акімовій Л. М.;  кафедри економіки підприємства  -  Ковшун Н. Е.; доцента кафедри: розробки родовищ та видобування корисних копалин – Васильчуку О.Є.; іноземних мов – Зощук Н.В., Купчик Л.Є. та Літвінчук А.Т.; державного управління, документознавства та інформаційної діяльності – Мартинюк Г.Ф.; спеціальних юридичних наук – Мельничук Ю.В.

Члени вченої ради  підтримали  також перейменування кафедри «здоров’я людини і фізичної реабілітації» на «фізичної терапії, ерготерапії»;  створення філій:  кафедри фінансів та економіки природокористування при  Рівненській філії АТ КБ «ПриватБанк»,   державного управління, документознавства та інформаційної діяльності при Управлінні забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради ЦНАП та  Місцевій асоціації органів місцевого самоврядування "Об'єднані територіальні громади Рівненщини", заслухали звіти докторантів; надали дозвіл на розміщення тимчасово вільних коштів в АБ «Укргазбанку»,  затвердили Положення   про навчально-наукові інститути НУВГП та  освітньо-професійні  програми і навчальні  плани; кандидатури голів та опонентів разових спеціалізованих вчених рад НУВГП та  голів Державних іспитових комісій, підтримали ліквідацію Центру дистанційного навчання та рекомендували до видання монографію і  збірник наукових праць.

Більше фото у

Наталія Пархомчук,