Університет

Професор Леонід Дворкін нагороджений почесною грамотою Верховної ради України

Колектив Навчально-наукового інституту будівництва і архітектури щиро вітає доктора технічних наук, завідувача кафедри технології будівельних виробів і матеріалознавства Дворкіна Леоніда Йосиповича з нагородженням почесною грамотою Верховної ради України "За особливі заслуги перед Українським народом".

Професор Дворкін Л.Й. - Заслужений діяч науки і техніки України, дійсний член Академії будівництва України, лауреат премії ім. акад. М.С. Буднікова, академік Міжнародної інженерної академії, член Нью-Йоркської академії наук. Він член-кореспондент Академії технологічних наук України. Почесний професор НУВГП та Придніпровської державної академії будівництва та архітектури.

Леонід Дворкін є автором понад 1000 наукових та навчально-методичних праць, в т.ч. більше десятка книг у Сполучених Штатах Америки та країнах Європейського Союзу, близько 200 наукових статей в закордонних виданнях.

За створення комплексу оригінальних підручників і навчальних посібників з будівельного матеріалознавства Л.Й. Дворкін удостоєний премій Міністерства освіти України та Академії будівництва України ім. М.С. Буднікова  та інших почесних відзнак. Робота вченого також  відзначена багатьма відзнаками, серед яких і   Почесні  грамоти Кабінету Міністрів України, Президента України, дипломи та грамоти Академії будівництва України, нагрудний знак «Петро Могила», грамоти Міністерства освіти і науки України,  Рівненської обласної ради, Національного університету  водного господарства та природокористування.

Л.Й.Дворкін занесений до видання "Золотий фонд нації. Науково-освітній потенціал України". Відповідний сертифікат засвідчений президентом Національної академії України Борисом Патоном.

Щиро бажаємо Леоніду Йосиповичу творчої наснаги та її втілення на благо науки та освіти!

ННІБА