Університет

Вивчити англійську на рівні Upper Intermediate цілком реально!

Серпень приніс гарні новини Центру удосконалення іншомовної освіти, адже ми отримали результати червневої сесії міжнародного іспиту PTE General і хочемо поділитися цією приємністю: всі наші кандидати підтвердили володіння англійською мовою на рівні B2!

Як показує практика, вивчити англійську на рівні Upper Intermediate (вище середнього) - а саме цьому рівню за шкалою CEFR відповідають магічні символи B2 - задача цілком реальна для наполегливих та цілеспрямованих. Саме такими є учасники курсів Центру іншомовної освіти. Цього разу (а це був вже третій набір курсу PTE Booster) у нас навчалося 7 кандидатів, які за 60 годин ознайомилися зі структурою іспиту, типовими завданнями, вдосконалили навички слухання, читання, говоріння та письма у форматі PTE General.

Щиро вітаємо наших кандидатів, а серед них є як викладачі університету, так і студенти та школярі з різних навчальних закладів міста, зі здобуттям гарних результатів і сподіваємося, що на цьому робота над вивченням англійської не завершиться, а перейде на якісно інший, вищий рівень.

Центр іншомовної освіти пишається причетністю до популяризації вивчення англійської в університеті  і ще раз вітає з успішним складанням іспиту Ірину Сергіюк - старшого викладача кафедри архітектури та середовищного дизайну, Віталія Зайця - доцента кафедри розробки родовищ та корисних копалин, Дмитра Нікитенка - начальника відділу організації міжнародної освіти та міграційних питань, Олену Кожушко - провідного фахівця з освітніх грантових програм, Олену Антонюк - професора кафедри державного управління, документознавства та інформаційної діяльності, Ольгу Антончук, Олександру Чопик та Яну Мудрик.

Скористаємося нагодою, щоб нагадати про початок чергового набору на курс PTE Booster у Центрі іншомовної освіти НУВГП. наша мета - підготовка до складання іспиту у грудні 2020 року. Підтвердження рівня В2 дозволяє отримати наукове звання доцента чи професора, а школярам дає можливість отримати 12 балів з англійської мови у атестат про середню освіту. Окрім того, отримання міжнародного сертифікату підсилює ваше резюме та позицію на ринку праці.

Детальну інформацію про іспит та курси підготовки можна отримати за номером 096 985 19 71, Юлія Веремчук (Viber, Telegram, Messenger) або написавши на електронку nnc-rio@nuwm.edu.ua

Центр удосконалення іншомовної освіти