Університет

З Днем Незалежності України!

Шановні колеги, співробітники, студенти та абітурієнти!

Вітаю Вас з 29-ю річницею Незалежності України!

Численні покоління боролися за вільну Україну, за українську культуру та мову. Щодня кожен із нас здобуває свою маленьку незалежність. Досі щодня, на жаль, йде війна на Сході країни. Наші співвітчизники і сьогодні віддають своє здоров’я та життя за єдину Батьківщину, мир і спокій. Ми ніколи не забудемо дорогу ціну цієї незалежності.

Ці 29 років були сповнені успіхами та випробуваннями, проте ми наполегливо працюємо задля того, щоб наша країна успішно розвивалася та досягла більш високого економічного та культурного рівня.

З нагоди Дня Незалежності бажаю Вам процвітання, вміння пишатися своєю Батьківщиною, щоб Україна була для Вас символом віри та перемоги. Бажаю Вам мудро використовувати цей дар незалежності та наполегливості духу. Нехай взаємна підтримка, розуміння та зусилля стануть запорукою справжнього миру та безпечного життя в Україні.

Віктор Мошинський,
 ректор НУВГП