Університет

«Зірку СкаЖеного Агронома» виборов наш студент

Абсолютну першість та «Зірку СкаЖеного Агронома» виборов наш студент Андрій Романович у «Польовій онлайн БОРНІ 2020» конкурсу «Кращий молодий агроном 2020»!

Студент-агроном Національного університету водного господарства та природокористування, м. Рівне Андрій Романович – переможець «Польової онлайн БОРНІ 2020» конкурсу «Кращий молодий агроном 2020». Вітаємо!!!

Андрій Романович став переможцем за результатами голосування «Польової онлайн БОРНІ 2020», практичної частини конкурсу «Кращий молодий агроном 2020», який набрав 130 голосів станом на 14.00 17 серпня та випередив 150 учасників конкурсу. Андрій є магістром 5 курсу спеціальності 201 «Агрономія» Національного університету водного господарства та природокористування.

Переможець отримує сертифікат на онлайн курс з агрономії в рамках проекту Агрокебети - новітньої магістерської програми. Перша трійка – лідери голосування, отримують почесну срібну відзнаку спільноти «Зірку СкаЖеного Агронома».

Конкурс «Кращий молодий агроном 2020», який організовує журнал Agroexpert, складається із двох частин: практичної – «Польової онлайн БОРНІ 2020» де перемогу здобув Романович Андрій та теоретичного блоку.

Для участі у Польовій БОРНІ не потрібно було нікуди їхати! Адже БОРНЯ проходила у онлайн форматі з 22 по 24 липня!

Всі 150 цьогорічних учасників конкурсу отримали по одному відео-питанню у рамках випробування. Із надісланих відео-відповідей поважні експерти та практики-агрономивизначили 10 найкращих, які потрапили до фіналу.

Із них відкритим голосування було визначено найкращу відповідь та переможця Польової БОРНІ 2020 на базі агрономічної Facebook-спільноти «СкаЖений агроном», яка є партнером БОРНІ.

Студенти та професорсько-викладацький склад НУВГП вітають Андрія із заслуженою перемогою! Бажаємо найвищого професійного зростання та удачі в кар’єрі АГРОНОМА Скажених врожаїв та прибутків!!!

Про конкурс дивітьсяВідео польової борні Андрія Романовича

Тетяна Колесник,
кафедра агрохімії, ґрунтознавства та землеробства