Університет

Вступ 2020: Що? Як? Коли?

Вступ 2020: Що? Як? Коли?

Приймальна комісія активно працює, а абітурієнти вже не можуть дочекатися, коли стануть студентами омріяного університету. 24 липня розпочалася реєстрація вступників на творчі конкурси та вступні випробування на здобуття освітнього рівня бакалавр, які відбувалися упродовж 1-12 серпня у два етапи. Їх склали 50 абітурієнтів, які виявили бажання вступити на спеціальність 191 «Архітектура та містобудування» та 017 «Фізична культура і спорт».

З 13 серпня розпочався прийом документів від вступників для здобуття освітнього рівня бакалавр. Через хвилювання виникає дуже багато запитань, на які ми завжди готові надати відповідь.

Де ж приймають документи?

Приймальна комісія знаходиться у сьомому корпусі НУВГП, за адресою: м. Рівне, вул. Миколи Карнаухова, 53 А. У фойє першого поверху знаходиться довідкова, консультант залюбки надасть відповіді на всі ваші запитання, а також направить у той кабінет, де відбувається прийом документів на бажану спеціальність.

Наголошуємо, що кожен навчально-науковий інститут приймає документи у окремому кабінеті, а всі працівники дотримуються маскового режиму. Ми дбаємо про ваше здоров’я та ваш комфорт.

Чи можна отримати довідку за телефоном?

Можна завчано проконсультуватися по телефону, уточнити будь-яку інформацію, яка стосується вступу за наступними номерами: +38 (0362) 63-32-22, +38 (066) 137-59-57 (із 9.00 по 17.00), Наталія Василівна та Руслан Валентинович.

Які строки подачі документів?

16 серпня закінчується прийом заяв та документів від осіб, які вступають за результатами співбесіди, вступних іспитів, або творчих конкурсів.

22 серпня закінчується прийом заяв та документів від осіб, які вступають за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, іспитів, творчих конкурсів складених до 12 липня.

Які документи подавати?

     Під час подання заяви в паперовій формі вступник пред’являє особисто оригінали:
     1. Документа (одного з документів), що посвідчує особу, передбаченого Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство, посвідчують особу чи її спеціальний статус»;
     2. Військово-облікового документа для військовозобов'язаних (крім випадків, передбачених законодавством);
     3. Документа державного зразка про раніше здобутий освітній ступінь, на основі якого здійснюється вступ, і додаток до нього;
     4. Документів, які підтверджують право вступника на зарахування за співбесідою, на участь у конкурсі за результатами вступних іспитів та/або квотою-1, або квотою-3.
     У разі відсутності з об'єктивних причин документа про здобутий освітній ступінь може подаватись довідка державного підприємства «Інфоресурс» про його здобуття, у тому числі без подання додатка до документа про здобутий освітній рівень.

     До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:
     1. Копію документа (одного з документів), що посвідчує особу, передбаченого Законом України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство, посвідчують особу чи її спеціальний статус»;
     2. Копію військово-облікового документа - для військовозобов'язаних (крім випадків, передбачених законодавством);
     3. Копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній рівень, на основі якого здійснюється вступ, і копію додатка до нього;
     4. Копію сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання;
     5. Чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см.

Важливо, копії документів без пред'явлення оригіналів не приймаються.

     

Що робити, коли Приймальна комісія прийняла рішення про рекомендування до зарахування?

Вступник зобов'язаний виконати вимоги для зарахування подати особисто оригінали:
     1. документа про освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень та додатка до нього;
     2. сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.

 

Приймальна комісія надає відповіді на найчастіші запитання тут:

Детальніше про документи та строки прийому.
Детальніше про пільги.
Вартість навчання.
Калькулятор ЗНО.

Олена Кравчук,
відділ зв’язків з громадськістюназад