Університет

Разом ми зростаємо

Щоденно кожен науковець, викладач, працівник та студент робить величезний внесок у розвиток нашого університету. Про це свідчать не лише численні особисті здобутки, а й результати рейтингування закладів вищої освіти. Зростання у цих рейтингах не лише є свідоцтвом нашої злагодженої кропіткої праці, а й є стимулом до покращення результатів.

Інформаційний освітній ресурс «Освіта.ua» склав консолідований рейтинг закладів вищої освіти України 2020 року. У якості вихідних даних для рейтингування були використані найбільш авторитетні серед експертів та засобів масової інформації національні рейтинги навчальних закладів України: «Топ-200 Україна», «Scopus» та «Бал ЗНО на контракт», кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

Наш університет покращив результати в усіх вищезазначених рейтингах. Так, у загальному рейтингу цьогоріч Національний університет водного господарства та природокористування посів 50 місце, тобто піднявся на 18 сходинок у порівнянні з попереднім роком.

У рейтингу «Топ-200 Україна» ми також посіли 50 місце, що є на 14 сходинок вище у порівнянні з 2019 роком. Цей рейтинг враховує національні та міжнародні показники діяльності університетів (результати у світових рейтингах, участь університетів в програмах Erasmus+ Європейського Союзу), а також рейтинги та індекси для QS,   Scopus,  Webometrics, Erasmus+, Google Scholar, Unirank, кількість переможців у студентських олімпіадах, конкурсах наукових робіт, стипендії для молодих вчених, отримані  патенти тощо.

У рейтингу університетів за показниками Scopus 2020 року НУВГП піднявся з 70 до 65 місця. Результати цього рейтингу базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його співробітниками.

Ми на цьому не зупиняємось! Творимо НУВГП разом!

Олена Кравчук,
відділ зв’язків з громадськістю,