Університет

НУВГП – партнер грантового проєкту Програми Європейського Союзу Erasmus+

Національний університет водного господарства та природокористування став одним із партнерів  проєкту International Students Adaptation and Integration  (Адаптація та інтеграція іноземних студентів) в межах Програми Європейського Союзу Erasmus+  за напрямом КА2 Cooperation for innovation and the exchange of good practices - Capacity building in the field of higher education (Співпраця задля розвитку інновацій та обміну успішними практиками - Розвиток потенціалу у сфері вищої освіти).

Проєкт стартує в листопаді 2020 року і триватиме 3 роки. Бюджет складає понад 900 000 євро. Метою проєкту є розвиток потенціалу закладів освіти і вдосконалення роботи українських університетів з іноземними студентами.

Реалізація проєкту передбачає: інтеграцію іноземних студентів до культурного, етнічного та соціального середовища України і Європейського Союзу; підвищення кваліфікації академічних працівників щодо особливостей роботи з іноземними студентами; розбудову потенціалу міжнародних офісів, підвищення якості надання адміністративних послуг.

Аплікантом проєкту є Нідерландська бізнес-академія (Netherlands Business Academy – NLBA), співкоординатором – Університет «КРОК». Партнерами проєкту є Національний університет водного господарства та природокористування,  Львівський національний університет імені Івана Франка, Маріупольський державний університет,  Одеський національний політехнічний університет, Сумський національний аграрний університет, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, «Український державний центр міжнародної освіти» Міністерства освіти і науки України. Серед партнерів також провідні європейські університети : Італії - Університет Фоджа (Università degli studi di Foggia), Німеччині - Східно-Баварський технічний університет Амберг-Вайден  (Ostbayerische Technische Hochschule Amberg-Weiden), Литви - Університет імені Міколаса Ромеріса  (Mykolo Romerio universitetas), а також консалтингова компанія Халтгрен, Німеччина (Hultgren Nachhaltigkeitsberatung UG).

Координатором проєкту від НУВГП є проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Наталія Савіна.

Алла Кучерова,
сектор грантової роботи НУВГП