Університет

Як і чому варто стати бакалавром у нашому університеті?

Як і чому варто стати бакалавром у нашому університеті?

Таку назву мала остання профорієнтаційна онлайн-зустріч з абітурієнтами. Учасниками обговорення стали ректор НУВГП Віктор Мошинський та заступник відповідального секретаря приймальної комісії Руслан Жомирук.

Відкрив зустріч Віктор Степанович, який відмітив основні переваги навчання у нашому ЗВО, серед них: електронні сервіси, навчальна платформа Moodle, незалежне оцінювання дисциплін, мобільний додаток «Мій НУВГП», цифровий репозиторій, вибір дисциплін, електронний документообіг тощо. Зазначив також керівник і започаткований «О тиждень», так би мовити ознайомчий тиждень, під час якого першокурсники відвідують інформаційні, розважальні, ознайомчі та навчальні заходи, екскурсії, з яких лише частина обов’язкова. Крім того, ректор розповів і про неформальну освіту в НУВГП: «Відкритий шкільний університет», «Школу лідерства», інжинірингову лабораторію «Ноосфера», Фугас FUture GAme Studio, Європейський корпус солідарності Salto, проєкт енергоефективності «Вища освіта» та «Українську школу майбутнього». Відмітив керівник закладу і можливості отримання подвійного диплома: нашого ЗВО і закордонного партнера, а також проходження практики і стажування, студентські обміни із закордонними партнерськими ЗВО. Віктор Степанович також зауважив, що не дивлячись на складну епідеміологічну ситуацію в Україні, університет готовий до будь-якого сценарію навчання з першого вересня – як змішаного, так і  дистанційного. 

В свою чергу Руслан Валентинович звернув увагу на те, як правильно зробити свій перший вибір у житті абітурієнтам. Відмітив також заступник відповідального секретаря приймальної комісії і цьогорічні прохідні конкурсні бали на бюджет та контракт, розповів про умови вступу, зазначив найголовніші дати вступної кампанії, зміни у подачі документів для пільговиків, електронні кабінети. А ще дав слушні поради, як краще розставити пріоритетність спеціальностей, аби вступити на бюджет.

З будь-яких питань сміливо звертайтеся до приймальної комісії НУВГП за адресою:
м. Рівне, вул. М. Карнаухова, 53а, 7-й корпус НУВГП, ауд. 729 та за телефоном:  +38 (0362) 63-32-22, +38 (066) 137-59-57 або відвідайте сайт.

 

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю

назад