Університет

День відкритого університету-2020. Випускники

Днями відбулася остання он-лайн зустріч в рамках «Днів відкритого університету». Цього разу учасники зустрічі  мали змогу почути відгуки випускників  НУВГП  про  заклад,  дізнатися про особливості навчання в минулому,   а також задати найактуальніші питання до екс-студентів.

Співрозмовниками  на заході   були:  бізнес-аналітик  з «Рум'янця»  Анна Чуприна, архітектор  і урбаніст Сергій Ковальчук, програміст із «Zagrava Games»  Михайло Хмарук  та  доцент кафедри землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформатики Василь Корбутяк.

Традиційно незмінні ведучі: завідувач відділу зв’язків із громадськістю Віталій Прокопець та третьокурсниця Галина Ярмоліна.

Зокрема,  Анна  - випускниця спеціальності «Облік і аудит» 2008 року, вспіла попрацювати   за цей час на декількох підприємствах і за кількома напрямками, у тому числі й  викладачем,  поділилася спогадами про навчання, відмітила своїх найкращих викладачів (серед яких куратор Лариса Мельник, Олег Поровчук, Світлана Левицька) та переконала, що знання, здобуті у НУВГП, справді допомогли їй гарно влаштуватися у житті й спробувати себе у різних напрямках діяльності.

Сергій Ковальчук розповів про свій шлях до професії архітектора. Він  увійшов до лав першого випуску спеціальності «Архітектура будівель і споруд», що відбувся 2006 року. Навчання подобалось і спогади лише приємні.

А ось доцент кафедри  землеустрою, кадастру, моніторингу земель та геоінформатики  Василь Корбутяк, який навчався за спеціальністю «Гідротехнічне будівництво», розповів не лише про свої студентські роки та цікаві випадки під час навчання, а й відмітив  високу студентську активність у художній  самодіяльності, спорті, в тому числі й свою, згадав усім нам добре відомі художні колективи «Гамалія», «Калинонька», «Диксиленд», «Ягілка».  А ще  зазначив,  чим сучасний студент відрізняється від колишнього. На думку пана Василя, не дивлячись на розвиток інформаційних технологій, часу вільного у нас більше не стає, а темп життя прискорюється.

Михайло Хмарук  - випускник АУТП, після закінчення університету вирішив все ж таки працювати програмістом.  Поглибивши знання з   С ++, влаштувався на роботу в  «Zagrava Games», і вже три роки працює там  програмістом.

Учасники он-лайн зустрічі  розповіли також про найбільш кумедні випадки студентських років, відмітили улюблених викладачів,  зазначили зміни, що відбулися у навчанні за цей час та які робочі місця обирають випускники.

Із  завершальною промовою до глядачів звернувся організатор циклу он-лайн зустрічей  «Днів відкритого університету-2020» проректор Олег Лагоднюк, який подякував   усім учасникам  заходу та відмітив вагоме значення НУВГП у становленні й  розвитку нашого міста.

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю