Університет

Пишаємося здобутками студентів-культурологів!

Пишаємося здобутками студентів-культурологів!

Наші студенти-першокурсники – Олександра Авдєєва, Яна Бакун та Юлія Сидорук – взяли участь у відкритому конкурсі студентських наукових робіт з філософії «1:0 на користь "Нового гравця"? ... людина та її буття на порозі глобальних зрушень...», що  відбувся 25 червня 2020 року у межах міжнародного наукового проєкту «ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ В ОСВІТІ, НАУЦІ І КУЛЬТУРІ» за ініціативи Вищої технічної школи в Катовіце (Польща) та кафедри філософії й методології науки Одеського національного політехнічного університету (Україна).  

Тематика конкурсу була орієнтована на стимулювання й формування у сучасного студентства філософських уявлень про нашу планету, майбутнє людської цивілізації, інтеграційні процеси в суспільстві, історії, культурі та мистецтві. Ці питання є дійсно цікавими як для студентів, науковців, так і для кожної думаючої людини, яка переймається проблемами сучасного світу.

Наукову працю студентів-культурологів високо оцінило журі конкурсу, нагородивши дипломом переможця Авдеєву Олександру в номінації «Філософське есе» та Сидорук Юлію в номінації «Філософська стаття». Комітет конкурсу надіслав подяку науковим керівникам-викладачам кафедри філософії НУВГП – доц. Коберській Тетяні Ананіївні, доц. Сарнавській Оксані В’ячеславівні та ст. викл. Шадюк Тамарі Адамівні. 

Наступний етап конкурсу відбуватиметься вже на міжнародному рівні. Тож побажаємо удачі нашим юним науковцям у їх подальших творчих звершеннях!

 

Кафедра філософіїназад