Університет

Зі святами!

Шановні колеги та студенти!

Сьогодні, в першу неділю червня, в Україні відзанають День працівників водного господарства - тобто усіх нас із вами. У нашому всесвіті слова "вода" і "життя" це практично рівнозначні речі, адже жоден живий організм без води існувати не може. Ми залежні від води: ми її п'ємо, нею вмиваємось, окроплюємо наші поля, бо рослини теж без неї не живуть. Реалії сьогодення кажуть, що чиста прісна вода швидко вичерпується, людство постійно її забруднює та знищує колосальними темпами. Для того аби вберегти цей ресурс та навчитися його правильно використовувати і існує така галузь як водне господарство.

Наш університет є флагманом у сфері водного господарства України і тому ми відчуваємо на собі обов'язок допомогти державі знайти вихід із нинішньої кризи водної галузі. Ми переконані в тому, що Україна та її водні ресурси мають світле майбутнє, але саме воно не настане, тож закликаю Вас, колеги, до щоденної праці над цим.

Але сьогодні варто згадати не лише водне господарство, адже православні християни усього світу також відзначають велике свято - День Святої Трійці. Це день, що символізує віру у єдиного Бога в трьох його іпостасях: у вигляді Бога-Отця, у вигляді Бога-Сина і у вигляді Бога-Святого Духа. Трійця - символ оновлення життя, що для нас, українців, є однією із найбільш бажаних потреб.

Бажаю усім вам миру та злагоди, процвітання та оновлення, будьте щасливими та спраглими до роботи і нових знань. Здоров'я, світлого розуму, щирих позитивних емоцій та всього найкращого!

Віктор Мошинський,
ректор