Університет

Он-лайн зустріч в рамках «Школи якості Національного агентства»

Відбулася он-лайн зустріч  в рамках «Школи якості Національного агентства», яку проводить Національне агентство забезпечення якості вищої освіти (НА).  Зі вступним словом до учасників заходу звернулася  заступник голови НА Наталія Стукало. Пані Наталія відмітила, що це вже третя зустріч у рамках «Школи якості Національного агентства», яка  стала майданчиком для обміну найкращими  практиками, досвідом  побудови  системи якості освіти,  проведення опитування,  забезпечення академічної доброчесності тощо.

Спікером на зустрічі виступив  керівник відділу якості освіти  НУВГП Віктор Корбутяк. Віктор Іванович  представив презентацію  на тему «Система забезпечення якості вищої освіти в НУВГП: досвід, розробки та впровадження».

Керівник відділу  поділився зі слухачами досвідом щодо системи  індикаторів  та показників якості освіти в університеті, розроблену  відповідно до стандартів ESG-2015, розповів про структуру  та  управління якістю  освіти в НУВГП. Йшлося також у доповіді про діючу в закладі  «Школу лідерства», запроваджений «О!Тиждень» для здобувачів першого курсу, сервіси ПС-деканат, навчальну платформу Moodle, процес вибору дисциплін,  електронний документообіг,  форми та способи опитування серед студентів  щодо якості освіти, «Силабус», визнання результатів за неформальною та інформальною освітою. Розповів також Віктор Іванович  і про Центр неформальної освіти, основні напрямки його роботи, мобільний додаток «Мій НУВГП», цифровий репозиторій, окреслив напрямки розвитку  системи забезпечення якості освіти в НУВГП.

Пані Наталія відмітила, що  хоча кожен університет будує свою власну систему якості освіти, але такий бенчмаркінг, обмін досвідом,  без сумніву корисний усім закладам, що надають освітні послуги.

Он-лайн зустріч можна переглянути за посиланням.

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю