Університет

День відкритого університету - 2020. Батьківський четвер

Відбулася ще одна он-лайн зустріч в рамках  «Дня відкритого університету-2020». Цього разу вона була присвячена зустрічі з батьками абітурієнтів. Співрозмовниками стали:  Іван Лаворик, Оксана Антончук та Оксана Байцар – старший викладач кафедри основ архітектурного проектування, конструювання та графіки.

Відповіді на актуальні та найбільш поширені питання серед батьків та абітурієнтів  давали: директор Навчально-наукового центру незалежного оцінювання Федір Швець,   директор Центру неформальної освіти Євген Дмитренко, відповідальний секретар  приймальної комісії Наталія Вальчук. Ведучі  - завідувач сектору зв’язків із громадськістю Віталій Прокопець та третьокурсниця Галина Ярмоліна.

Зокрема, від Федора Дмитровича слухачі дізналися про навчальний процес,  його особливості, систему оцінювання, цифровий репозиторій, корпоративну пошту та вступ.

У свою чергу,  Євген Дмитренко  розповів про неформальну та інформальну освіту,  побудову власних програм неформальної освіти в університеті, які переваги вона надає, як відбувається зарахування здобутих таким чином знань, пілотну версію програми «Fugas», за якою, до слова, вже  більш ніж півроку навчаються студенти. «Fugas»  дозволяє  підготувати  розробників ігор «під  роботодавця», де студенти глибше вивчають  спеціалізовані програми та інструменти.  Також в університеті  запущені  програми неформальної освіти "Юридична журналістика" та «Врегулювання правових  конфліктів мирним шляхом».

Про те, як  будуть відбуватися  творчі конкурси, розподілятимуться бюджетні місця по закладах і спеціальностях, де можна ознайомитися з переліком дисциплін щодо певної спеціальності, говорила відповідальний секретар приймальної комісії Наталія Вальчук.

Цікавила батьків також освіта за кордоном, з якими закладами і країнами НУВГП  має підписані угоди. Невеличкий ролик про  Свєнтокшиську  Політехніку (Польща)  дозволив слухачам дізнатися про навчання там і  можливість отримання подвійного диплома.  Більш детально  інформацію  щодо академічної мобільності, угод із закордонними ЗВО та можливостей навчання, стажування, практики, ступеневої освіти, студентських обмінів озвучила «таємний гість» - провідний фахівець з міжнародного співробітництва Галина Власюк. Своїми спогадами та враженнями про  участь в одній із програм  обмінів з університетом ім. Яна Длугоша   м. Ченстохова (Польща) поділилася ведуча Галина Ярмоліна.

Окрім того, батьків цікавило: контроль  навчання, співпраця з ІТ-компаніями, участь у Хакатонах, конференціях, вартість навчання,  умови проживання у гуртожитках, обрахування прохідного  бала,  розстановка  пріоритетності,  необхідність  ДПА та інші. Про умови проживання  в гуртожитках, процедуру поселення та переваги  розповів   начальник відділу у справах студентів Володимир Герус. А начальник планово-фінансового відділу Микола Марчук  ознайомив із  вартістю навчання.

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю