Університет

День відкритого університету – 2020. Як вступати?

Традиційно,  перед вступною кампанією,  університет  гостинно відкриває двері для своїх абітурієнтів та батьків. Проте цього року таку традицію дещо змінено. Пов’язано це з карантином. Проте,  аби вступники дізналися всю необхідну інформацію щодо вступу 2020,  в НУВГП відбулися та відбуваються он-лайн зустрічі на різні актуальні тематики. Всього їх п’ять: вступ на  магістратуру, бакалаврат, «Батьківський вечір», «Після пар» і «Випускники».  Цього разу мова піде про вступ на бакалаврат.

Учасниками он-лайн зустрічі  були:  заступник відповідального секретаря приймальної комісії НУВГП Руслан Жомирук, начальник відділу профорієнтації та працевлаштування Оксана Клюха, п’ятикурсник  та першокурсник університету Мирослав Матвійчук та В’ячеслав Бондар. Ведучі: начальник відділу зв’язків із громадськістю Віталій Прокопець та третьокурсниця ННІЕМ Галина Ярмоліна.

Першим  включився у розмову Руслан Жомирук, який зазначив, що усю необхідну інформацію щодо вступу, ЗНО, змін щодо ДПА, бюджетних місць, вартості навчання, переліку документів, пільг, реєстрації на творчі конкурси, прохідних  балів та  електронних кабінетів можна  знайти за посиланням.

Про додаткові 20 балів  до сертифіката  з математики, історії України чи біології говорила Оксана Клюха. Зокрема, абітурієнт, який брав участь у Всеукраїнській олімпіаді (ІІ турах) з будь-якого з цих предметів,  ці  бали може  додати до того ж самого чи іншого з цих трьох  на вибір. Вся інформація тут.

Своїми враженнями першого року навчання поділився В’ячеслав Бондар. Особливо цікавим спогадом став для студента «О» тиждень,  під час якого можна було взяти участь у великій кількості   інформаційних, розважальних, ознайомчих,  навчальних заходів та екскурсій, з яких лише невелика частина була обов’язковою для відвідування. Інші ж – на  вибір. А ще, В’ячеслав розповів про «Хакатон» та  участь в  ньому. Згадав першокурсник і про підготовчі курси, які значно збільшують  шанси абітурієнтів вступити на омріяне бюджетне місце.

Про додаток «Мій НУВГП» розповів його автор – Мирослав Матвійчук. Саме адаптація у перший рік навчання і спонукала розробника  до  такого «винаходу». Тут  першокурсники можуть знайти розклад занять, розташування аудиторій, інформацію про успішність,  сервіс технічної підтримками, калькулятор ЗНО, навчальний план, пройти опитування. Є тут і ІD-карта студента, навчальна  платформа  Moodle   та «Експертум» - платформа, що об’єднує за бонуси.

І звісно ж, учасники зустрічі  дали відповіді на питання слухачів, які стосувалися розрахунку середнього бала, форми іспитів, отримання  «автоматів», вступу, наявності  пільг для багатодітних сімей та АТО-сімей і багато інших.

А ще присутні отримали чудову нагоду побувати з он-лайн екскурсією у бібліотеці університету.

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю