Університет

Вітання з нагоди 70-річчя Зіновія Маланчука

1 липня свій ювілей відзначає директор Інституту післядипломної освіти Національного університету водного господарства та природокористування, професор кафедри розробки родовищ та видобування корисних копалин, доктор технічних наук, професор, академік Міжнародної академії авторів наукових відкриттів та винаходів, член-кореспондент Академії будівництва України. Член: редакційних колегій науково-технічних збірників, Президії НМК Міністерства освіти і науки України з гірництва, спеціалізованих Вчених рад по захисту кандидатських та докторських дисертацій, Вченої ради університету, Заслужений діяч науки і техніки України  Маланчук Зіновій Романович.

Шановний Зіновію Романовичу! Колектив кафедри розробки родовищ та видобування корисних копалин вітає Вас з ювілеєм!

Прийміть наші щирі та сердечні вітання. Відрадно, що Ваш багатий життєвий і професійний досвід, почуття відповідальності принесли заслужений авторитет серед колег. Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею.

Щиро зичимо Вам подальших успіхів, безмежної енергії та наснаги у ваших добрих справах, нових починаннях і звершеннях! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, оптимізму, невичерпної енергії, невпинного руху вперед до нових звершень і вражень! Нехай Ваше життя буде затишним і радісним, нехай в усіх починаннях Вас супроводжують світлі та вдячні люди.

Добра Вам! Нехай життєвий шлях буде довгим та щасливим!