Університет

Захист бакалаврських робіт за спеціальністю «Цивільна безпека»

Захист бакалаврських робіт за спеціальністю «Цивільна безпека»

Завершився захист кваліфікаційних (бакалаврських) робіт здобувачів освіти першого рівня вищої освіти за спеціальністю 263 «Цивільна безпека», що навчалися за освітньо-професійною програмою  «Охорона праці».

Впродовж двох днів державна екзаменаційна комісія в режимі онлайн переглянула і заслухала захист восьми бакалаврських робіт. Тематика робіт широка і стосується організації, аналізу та поліпшенню охорони праці в різних галузях діяльності людини – на хімічному і машинобудівному підприємствах, на кондитерській фабриці, в лікарні, при експлуатації паливних котлів… І хоча члени комісії та доповідачі фізично перебували в різних місцях, віртуальна атмосфера утворилася дуже подібною до реальної: те саме хвилювання, вдалі і не дуже відповіді на запитання, жваві дискусії в перебігу захисту і при обговоренні оцінок членами комісії (до речі, обговоренні глибокому і принциповому) – все це дало можливість здобувачам максимально розкрити суть своїх напрацювань, а комісії – належно їх оцінити.

Отже, Наталія Демчук, Марія Навроцька, Вікторія Столярчук, Тетяна Тишкова, Станіслав Чач, Олександр Лопачук, Віталій Харечко та Ірина Шокрута незабаром отримають дипломи бакалаврів. Перед ними відкриті і двері магістратури. Керівники робіт  - професор В. Филипчук, доценти В. Довбенко, О. Шаталов, С. Кусковець і Т. Довбенко обговорили специфіку дистанційного керівництва, підготовки до захисту і власне захисту. 

Більш глибокий аналіз дипломування і результатів захисту бакалаврських робіт буде зроблено на засіданні кафедри.

 

Володимир Гнєушев,
кафедра охорони праці та безпеки життєдіяльностіназад