Університет

Старт реконструкції наявного та будівництво нового футбольних майданчиків

11 червня силами викладацького та лаборантського складу кафедри фізичного виховання розпочата робота з реконструкції міні-футбольного майданчика з синтетичним покриттям.

Ускладнює роботу те, що при будівництві цього майданчика у 2005 році на верхній шар основи, на яку укладається синтетична трава, завезли відсів з глиною і, як наслідок, не працював дренаж при сильних опадах.

Перших три етапи робіт виконує кафедра: зняття старої синтетичної трави, зняття шару старого відсіву, у кількості 90 тонн, та завезення і розсіювання 90 тонн нового якісного гранітного відсіву.

Фінальну частину роботи виконуватиме київська бригада фахівців: нівелюють і трамбують віброплатформою та укладають сучасну якісну синтетичну траву, яку засиплють кристалізованим піском зі спеціальними гранулами.

Одночасно з 15 червня накопичуватимуться необхідні матеріали для будівництва нового майданчика із синтетичним покриттям  розміром 64х34 м, на території  студмістечка, за гуртожитком № 6.

Вартість реконструкції та будівництва майданчиків 220 тисяч євро. Всі види робіт та вартість матеріалів оплачує інвестор на взаємовигідних умовах. Є впевненість та велике бажання, щоб задумане успішно втілилось у життя, а наші студенти мали прекрасні умови для фізичного удосконалення.

Богдан Зубрицький,
кафедра фізичного виховання