Університет

Вітаємо студентів НУВГП - стипендіатів Президента України!

Вітаємо студентів НУВГП - стипендіатів Президента України!

На прохання кафедри обліку і аудиту дублюємо ще раз новину за посиланням у авторській редакції.

Ми пишаємося тим, що з семи студентів Рівненської області, які отримали стипендії Президента України, троє навчаються у магістратурі НУВГП за спеціальністю «Облік і оподаткування».

Стипендіатами Президента України стали:

  • Браценюк Марія,
  • Самедова Лейла,
  • Ситнікова Аліна.

Студентки продемонстрували значні наукові здобутки, навчаються на «відмінно».

• Браценюк Марія. Брала участь у 18 всеукраїнських та міжнародних конференціях. Автор 14 публікацій, з яких 13 тез та 1 стаття. Здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі знань та спеціальності «Облік та оподаткування» (Диплом І ступеня). 
• Самедова Лейла. Брала участь у 14 всеукраїнських та міжнародних конференціях. Автор 24 публікацій, з яких 18 тез та 6 статейНагороджена дипломом переможця ІІІ ступеня І етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Управлінський облік», дипломом переможця ІІ ступеня І етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту», дипломами переможця ІІ ступеня І етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Облік у банках» та І етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Облік і оподаткування». 
• Ситнікова Аліна. Брала участь у 11всеукраїнських та міжнародних конференціяхАвтор 18 публікацій, з яких 15 тез та 3 статті. Переможець І ступеня І етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту», ІІ ступеня І етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування», ІІІ ступеня І етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Управлінський облік».  

Вітаємо наших стипендіатів та бажаємо подальших успіхів у всіх сферах яскравого студентського життя.

 

Кафедра обліку і аудиту

 

 назад