Університет

Вебінар від кафедри комп'ютерних технологій та економічної кібернетики

Нещодавно кафедрою комп'ютерних технологій та економічної кібернетики було проведено online-вебінар на платформі Zoom з випускниками шкіл, коледжів та їх батьками.

Особливості вступу 2020 розкрив у своєму виступі заступник відповідального секретаря приймальної комісії НУВГП - Жомирук Р.В., який пояснив особливості формування прохідного бала, розповів про пільги, якими можуть скористатися вступники, про сертифікати ЗНО, які необхідні для вступу на ту чи іншу спеціальність.

Знайомство абітурієнтів з ННІ автоматики, кібернетики та обчислюваної техніки здійснила заступник директора інституту з методичної роботи Бабич Т.Ю. Презентацію кафедри КТЕК провів її завідувач Грицюк П.М. З особливою цікавістю запрошені гості сприймали інформацію стосовно освітніх програм кафедри: 126 "Інформаційні системи та технології", 051 "Економічна кібернетика", 015.39 "Цифрові технології дистанційної освіти", надану доцентами Гладкою О.М. та Кардаш О.Л. Абітурієнти були активними у питаннях й обговоренні та відзначили інформативність проведеного заходу.

Для більш детальної інформації щодо вступу на спеціальності кафедри комп’ютерних технологій та економічної кібернетики звертатись на електронну пошту p.m.hrytsiuk@nuwm.edu.ua, на сайт кафедри, Facebook або у приймальну комісію НУВГП: м. Рівне, вул. М. Карнаухова, 53а, 7-й корпус, ауд. 729, +38 (0362) 63-32-22, +38 (066) 137-59-57 ; E-mail: rc@nuwm.edu.ua

Кафедра комп'ютерних технологій та економічної кібернетики