Університет

Ще одна перемога для НУВГП

Наша студентка Ксенія Косюк стала стипендіаткою Стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука.

Це перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді. Її головна мета сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни.

До участі у Конкурсі-2019/20 було подано документи від 563 студентів зі 103 українських ЗВО. Конкурс проходив в три етапи.

Наш університет гідно представила Ксенія Косюк, студентка четвертого курсу навчально-наукового інституту будівництва та архітектури, спеціальності 191 "Архітектура та містобудування" з науковою роботою на тему "Ревіталізація традиційних методів екологічного будівництва шляхом використання конструкцій з солом'яних блоків", науковий керівник - доктор технічних наук, професор кафедри архітектурного проектування конструювання та графіки Пугачов Євген Валентинович.

Приємно відзначити, що наша студентка не лише потрапила у сотню кращих учасників, а й увійшла в трійку лідерів!

Вітаємо переможницю, висловлюємо подяку науковому керівнику та бажаємо подальших звершень.

Кафедра архітектурного проектування конструювання та графіки