Університет

Іменні стипендіати

Приємно відзначити, що кожного року наші студенти  показують високі результати не лише у навчанні, а й у науковій, громадській діяльності, спорті, мистецтві, культурі… Ті ж, хто найактивніше проявив себе впродовж року чи семестру та відповідає усім зазначеним критеріям, отримують винагороду – іменну стипендію. Це може бути стипендія Президента України, КМУ, ВРУ, ім. М.С. Грушевського, міського голови, голови ОДА чи міської ради.

Тож стипендію Президента України у  II-семестрі 2019-2020 н.р. здобули студентки – магістри першого року навчання ННІЕМ спеціальності «Облік і оподаткування» Лейла Самедова, Марія Браценюк та Аліна Ситнікова.

·  Браценюк Марія. Брала участь у 18 всеукраїнських та міжнародних конференціях. Автор 14 публікацій, з яких 13 тез та 1 стаття. Здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі знань та спеціальності «Облік та оподаткування» (Диплом І ступеня).

·  Самедова Лейла. Брала участь у 14 всеукраїнських та міжнародних конференціях. Автор 24 публікацій, з яких 18 тез та 6 статей. Нагороджена дипломом переможця ІІІ ступеня І етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Управлінський облік», дипломом переможця ІІ ступеня І етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту», дипломами переможця ІІ ступеня І етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Облік у банках» та І етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Облік і оподаткування».

·  Ситнікова Аліна. Брала участь у 11 всеукраїнських та міжнародних конференціях. Автор 18 публікацій, з яких 15 тез та 3 статті. Переможець І ступеня І етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Організація і методика аудиту», ІІ ступеня І етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування», ІІІ ступеня І етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Управлінський облік».

Стипендію ім. М. С.  Грушевського здобула Юлія Наглюк, магістр 1 року навчання, спеціальності «Гідроенергетика» ННІВГП.

Стипендію міського голови впродовж календарного  року отримують третьокурсниці ННІЕМ спеціальності «Облік і оподаткування» Галина Ярмоліна та спеціальності «Бізнес-аналітика» Аліна Демчук.

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю