Університет

Представники НУВГП продовжують розвивати науково-методологічні засади організації органічного землеробства

Представники Національного університету водного господарства та природокористування продовжують розвивати науково-методологічні засади організації органічного землеробства.

Зокрема, професор кафедри менеджменту, д.е.н., Скрипчук П.М. і доцент кафедри комп'ютерних наук та прикладної математики, к.н.т., Жуковський В. В. отримали свідоцтво про реєстрацію авторського права на науково-практичний твір "Методика організації органічного сільськогосподарського виробництва".
Дана  методика організації органічного сільськогосподарського виробництва застосовується у сфері геоінформаційних систем і технологій, мережевих технологій, обчислювальної техніки та інтерактивних технологій, а саме - для подачі і використання комплексу аналітичної, статистичної інформації та геоінформації в автоматизованому режимі, при наданні послуг через мережу Інтернет для впровадження органічного сільськогосподарського виробництва.
Рішення про видачу авторського свідоцтва було затверджене Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (свідоцтво №97270 від 21.04.2020).

Отже, є нові здобутки! Значить, будуть й нові перемоги!

Віктор Жуковський,
кафедра комп'ютерних наук та прикладної математики