Університет

Твоє майбутнє в ІТ

Твоє майбутнє в ІТ

На кафедрі комп’ютерних наук та прикладної математики  відбувся вебінар «Твоє майбутнє в ІТ - вступ 2020 ».

Учасники заходу,  а це учні шкіл області, випускники коледжів та  технікумів,  дізналися про особливості вступу 2020 під час карантину, познайомилися із спеціальностями кафедри та з роботодавцями. 

Зокрема, про вимоги для вступу на спеціальності кафедри КНПМ, складові навчання в НУВГП, шанси отримати омріяне державне місце та рекомендації щодо вибору спеціальності  говорив завідувач кафедри КНПМ Мартинюк П.М. Окрім того, Петро Миколайович представив структурно-логічні схеми ОПП «Інтернет речей», «Комп’ютерні науки», «Прикладна математика», пояснив причини незарахування на бюджет студентів із високими балами, дав корисні поради вступникам, навів приклади розрахунку конкурсного бала для вступу в  НУВГП та порекомендував  корисні інформаційні ресурси абітурієнтам: https://vstup.osvita.ua/http://nuwm.edu.ua/http://start.nuwm.edu.ua/https://vstup.edbo.gov.ua/https://www.facebook.com/groups/748396845294068/?ref=share;  https://mon.gov.ua/ua/tag/vstupna-kampaniya-2020

Особливості вступу 2020 слухачам:  зміни, у порівнянні  з минулим роком, вагові коефіцієнти сертифікатів ЗНО та окремі показники вступу 2019 року  презентував заступник відповідального секретаря приймальної комісії Жомирук Р.В. 

Про свої компанії, перше робоче місце, можливості працевлаштування у нашому регіоні    розповіли роботодавці – виконавчий директор рівненської локації Сергій Сидорчик із Softserve  та в.о. виконавчого директора ГО « Rivne IT Cluster» Андрій Хмельник.  

 Учасники вебінару отримали також нагоду особисто задати запитання доповідачам, що їх найбільше цікавили та отримали відповіді «з перших вуст».

Якщо в когось виникли питання щодо вступу  на спеціальності кафедри КНПМ, звертайтеся на   електронну пошту:  p.m.martyniuk@nuwm.edu.ua, або у приймальну комісію: м. Рівне, вул. М. Карнаухова, 53а, 7-й корпус НУВГП, ауд. 729,  +38 (0362) 63-32-22, +38 (066) 137-59-57 ; E-mail: rc@nuwm.edu.ua

 

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю

 назад