Університет

Студенти міського будівництва та господарства не нудьгують на карантині

Студенти міського будівництва та господарства не нудьгують на карантині. Дякуючи запрошенню наших колег з кафедри міського будівництва Харківського національного університету міського господарства імені Бекетова, ми вкотре приєднались до відеоконференції з питань транспортного планування міст. Студенти та викладачі з різних міст України (Харків, Київ, Полтава, Рівне) отримали надзвичайну нагоду побачити, як легко та просто почати працювати з мікромоделюванням транспорту та як належно це використати.

Дякуємо Дмитрові Беспалову, Ірині Бондаренко (лекція про планування велотранспорту була дуже своєчасною та цікавою), Вікторії Івасенко та Urban Space.

Навчаємось та працюємо разом, і тоді питання: чи потрібно займатись транспортним плануванням в Україні -  не виникатиме. Залишиться запитати: хто саме це робитиме?

Фото взяті з соціальних мереж кафедри міського будівництва Харківського національного університету міського господарства імені Бекетова.

Кафедра міського будівництва та господарства