Університет

Конференція молодих науковців

Конференція молодих науковців

21-22 травня 2020 року Радою молодих вчених нашого університету було проведено Міжнародну науково-практичну конференцію молодих науковців, аспірантів і здобувачів вищої освіти «Проблеми та перспективи розвитку сучасної науки». Зважаючи на карантинні обмеження, конференція відбулася в онлайн-форматі за допомогою комунікатора Hangouts Meet. Однак це не завадило провести її на високому рівні. Онлайн-засідання відкрила проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, проф. Савіна Наталія Борисівна. З вітальним словом також виступила Деревягіна Наталія Іванівна, перший заступник Голови ради молодих учених України, Голова ради молодих учених Національного технічного університету «Дніпровська політехніка». 

Учасники онлайн-зустрічі представляли заклади вищої освіти з усіх куточків України (міста Київ, Ірпінь, Луцьк, Харків), органи виконавчої влади (Рівненська обласна державна адміністрація), суб’єкти господарської діяльності України (Науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут «Укрводоканалпроект», м. Київ) та Польщі (LPP Spółka Akcyjna, м. Гданськ). 

Тематика доповідей була досить різноплановою, враховуючи  міждисциплінарний характер конференції, однак стосувалася актуальних питань функціонування освіти, науки і суспільства у сучасних складних соціально-економічних умовах:  реформи публічних фінансів в Україні через розвиток практично-орієнтованого навчання; особливостей співпраці закладів вищої освіти та зовнішніх стейкхолдерів в умовах реформування вищої освіти; впливу соціальної відповідальності бізнесу на державний бюджет і розвиток країни; завдань підприємств водопровідно-каналізаційного господарства України в умовах пандемії COVID-19 та шляхів їх реалізації; водопровідно-каналізаційного господарства в умовах епідемій та ін.

У процесі формування збірника матеріалів конференції було подано майже 300 тез від близько 500 учасників.

Родзинкою онлайн-засідання стала демонстрація жартівливого ролика, підготовленого членами Ради молодих вчених спільно із проректором з наукової роботи та міжнародних зв’язків, проф. Савіною Наталією Борисівною, який демонстрував особливості роботи молодих науковців при організації конференції в умовах карантину.

Також слід відзначити й те, що більшість спікерів виявили солідарність із традиціями нашого університету й одягнули вишиванки у честь відзначення Дня вишиванки в Україні. 

 

Рада молодих вчених назад