Університет

Перемоги гірників продовжуються

Вітаємо наших студентів та колег з перемогами у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт зі спеціальності «Гірництво», який був проведений в ДВНЗ «Криворізький національний університет».

Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 13 студентських наукових робіт, що надійшли з 5 закладів вищої освіти. Цьогорічний конкурс відбувався в нових умовах, карантинні заходи вплинули на хід проведення Всеукраїнського конкурсу наукових робіт, однак конкурс відбувся та були обрані переможці.

На підставі листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» за № 22.1/10-713 від 12.03.2020 р. галузева конкурсна комісія підвела підсумки за результатами першого етапу ІІ туру та вирішила визнати переможцями конкурсу і нагородити:

- студента ІІ курсу ННМІ, групи ГР-21 Єленця Іллю (науковий керівник завідувач кафедри, д.т.н., професор Корнієнко Валерій Ярославович) по секції «Відкрита розробка корисних копалин» Дипломом І ступеня.

Також по секції «Підземна розробка корисних копалин» Диплом ІІ ступеня отримала студентка ІІІ курсу ННМІ, групи ГР-31 Козяр Дарія (науковий керівник к.т.н., доцент Заєць Віталій Вадимович).

Колектив кафедри та ННМІ щиро вітає переможців і керівників з гідним представленням НУВГП на всеукраїнському рівні та бажає подальших наукових здобутків!

ННМІ