Університет

Презентація Центру неформальної освіти

Залік за сертифікат! Здивувалися? Відтепер студенти мають право отримати залікову оцінку або навіть іспит за свої знання здобуті не в стінах університету.

В пʼятницю 22 травня відбулася онлайн зустріч начальника Центру неформальної освіти НУВГП Дмитренка Євгенія Олександровича з учасниками студентських організацій. Поспілкувалися про нові тренди в освітній сфері, саморозвиток під час карантину та здобуття знань поза лекційними аудиторіями.

Втім, головною темою розмови було нещодавно прийняте Положення “Про неформальну та інформальну освіту в НУВГП” і ті можливості, які воно відкриває студентам, в першу чергу, визнання результатів самоосвіти під час навчання в університеті. Студенти мали змогу висловити свої пропозиції щодо процедури оцінювання знань здобутих за допомогою неформальної та інформальної освіти.

Учасників студентських організацій запросили до активної участі в інформуванні студентів та розвитку неформальної та інформальної освіти в НУВГП.

Детальніше про неформальну та інформальну освіту в НУВГП Ви можете дізнатися в презентації за посиланням.

Центр неформальної освіти НУВГП