Університет

Найкращого молодого науковця визначено!

В рамках Фестивалю науки в університеті відбувся ряд заходів, у тому числі й конкурс «Найкращий молодий науковець НУВГП»,  організований  Радою молодих вчених та сектором студентської науки.

Під час визначення переможців враховувалися  публікації номінантів у виданнях, що  індексуються у наукометричних базах Scopus або Web of Science, наукових фахових виданнях України, тези доповідей на конференціях, призи, нагороди, грамоти інші досягнення.

Отже, переможцями конкурсу «Найкращий молодий науковець НУВГП» стали:

1 місце – Стрілець Олег Романович, к.т.н., доцент кафедри теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства.

2 місце –  Срібна Євгенія Вікторівна, к.е.н., старший викладач кафедри міжнародних економічних відносин.

3 місце – Дейнека Катерина Юріївна, к.т.н., голова циклової комісії «Галузеве машинобудування» Технічного коледжу НУВГП.

У конкурсі «Кращий керівник студентського наукового гуртка» перемогу здобули:

1 місце – Бєдункова Ольга Олександрівна, д.б.н., професор кафедри екології, технології захисту навколишнього середовища та лісового господарства; керівник студгуртка «Охорона та раціональне використання водних ресурсів».

2 місце – Стрілець Олег Романович, к.т.н., доцент кафедри теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства; керівник студгуртка «Деталіст».

3 місце – Гришко Вікторія Іванівна, к.пед.н., доцент, завідувач кафедри відновного правосуддя та приватної детективної діяльності; керівник студгуртка «Історія держави і права».

У конкурсі «Найкращий студент-науковець НУВГП» призові місця посіли:

1 місце  – Вольський Вячеслав Анатолійович, студент навчально-наукового механічного інституту спеціальності «Автомобільний транспорт», 5 курс, група АТ-51м.

2 місце – Шаран Андрій Сергійович, студент навчально-наукового механічного інституту спеціальності «Галузеве машинобудування», 3 курс, група МБо-31.

3 місце – Віннічук Іванна Василівна, студентка навчально-наукового інституту права спеціальності «Право», 3 курс, група ПР-31.

Щиро вітаємо переможців і бажаємо їм нових наукових здобутків!

Грамоти та призи можна буде отримати у секторі студентської науки після відновлення очного навчального процесу.

Рада молодих вчених