Університет

НУВГП відсвяткував Тиждень Європи дистанційно

У зв’язку з карантином у Національному університеті водного господарства та природокористування низка різних заходів, приурочених до Тижня Європи – 2020, відбулася дистанційно. Події організовували працівники Центру міжнародного співробітництва та освіти, кафедри іноземних мов, кафедри міжнародних економічних відносин, наукової бібліотеки НУВГП.

14 травня у рамках Тижня Європи відбилися дві науково-практичні конференції в режимі онлайн. На кафедрі іноземних мов на І Всеукраїнській науково-практичній конференції обговорили сучасні тенденції розвитку лінгвістики та лінгводидактики. З вітальним словом до учасників конференції звернулися проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків НУВГП, професор Савіна Н.Б.; директор ННІЕМ НУВГП, професор Ковшун Н.Е. Завідувач кафедри іноземних мов, професор Тадеєва М.І. та привітала учасників конференції, відзначивши як її науковий, так і прикладний зміст. Після пленарного засідання, на якому було представлено п'ять доповідей, розпочалася робота секцій. Цього року їх було вісім.

Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в контексті євроінтеграції обговорили на IX Міжнародній науково-практична конференції вчених, молодих науковців, аспірантів та студентів, яка відбулася на базі кафедри міжнародних економічних відносин. З вітальним словом до учасників звенулася завідувач кафедри міжнародних економічних відносин, д.е.н., професор Сазонець О.М. Після пленарного засідання відбулася робота в секціях, яких було дев’ять.

До святкування карантинного Тижня Європи долучилася також наукова бібліотека НУВГП, підготувавши віртуальну виставку, присвячену Дню Європи. На виставці представлено підручники, посібники, наукові праці, які знайомлять нас із культурою та устроєм європейських країн.

Студенти, які брали участь у програмі "INTERCULTURE 4S: Міжнародна волонтерська діяльність для солідарності в сфері розвитку міст" виступили з доповідями онлайн. Вони поділилися позитивними емоціями від перебування у Любліні та участі у проєкті, про позитивний волонтерський досвід, який став у нагоді при реалізації власних проєктів та проєктів та рівні міста.

Також у рамках Тижня Європи в НУВГП Центр міжнародного співробітництва та освіти уже 12 років організовував фотоконкурс «Моя Європа», у якому брали участь працівники та студенти університету. Однак цьогоріч у зв’язку з карантином конкурс не відбудеться, тому просто пропонуємо Вам пригадати фото переможців попередніх років на сайті Центру міжнародного співробітництва та освіти.

Центр міжнародного співробітництва та освіти