Університет

Всеукраїнський день науки відзначили у НУВГП

Складно собі уявити сучасне життя без досягнень науки. Традиційно, у  третю суботу травня працівники науки  відзначають професійне свято,  запроваджене в Україні «…на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України…» згідно з Указом Президента України «Про День науки» від 14 лютого 1997 року № 145/97 - День науки.  Цей день також підкреслює важливість та актуальність науки на усіх етапах розвитку людства та у повсякденному житті. Адже лише завдяки науці людство досягло свого прогресу та розвитку.

Не стоїть осторонь свята і наш ЗВО та активно долучається до свята, що  об'єднує всеукраїнську наукову спільноту,   незалежно від галузі та напряму наукових досліджень.

Як розповіла  голова ради молодих вчених Ольга Осадча, щороку в університеті напередодні Дня науки  відбуваються  урочисті збори, міжнародні науково-практичні конференції, семінари, конкурси, виставки та круглі столи. І незважаючи на запровадження карантинних заходів,  усі заплановані події відбуваються згідно з графіком  в дистанційному   форматі.

З нагоди святкування Дня науки досягнення  науковців університету в  науково-дослідній роботі, активну публікацію   у міжнародних виданнях, що  входять до наукометричної бази Scopus,  відзначено Грамотами МОН, Почесними грамотами Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненської обласної ради, Управління освіти і науки РОДА, Почесними грамотами НУВГП,  Грамотами та Подяками ректора. Усі нагороди будуть передані до навчально-наукових інститутів і вручені переможцям після відновлення очного  освітнього процесу.

Ректорат університету і Рада молодих вчених щиро вітає науковців із професійним святом та бажає наснаги, творчості і винахідливості для  нових наукових відкриттів і здобутків.

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю