Університет

9 перемог у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт у скарбничку здобутків НУВГП

Саме так! Тріумфальним успіхом – 9 перемог!!! – завершився цьогорічний конкурс студентських наукових робіт студентів спеціальності 051 «Економіка», освітні програми «Управління персоналом та економіка праці» й «Бізнес-аналітика».

Таких результатів вихованці кафедри трудових ресурсів і підприємництва НУВГП досягнули вперше, підтвердивши і покращивши власний минулорічний результат (4 призери Всеукраїнського рівня). Цьогоріч наша зіркова команда майбутніх економістів та їх наукових керівників вкотре підтвердила відмінну якість освіти за спеціальністю «Економіка», здобувши висот, які варті того, щоб з упевненістю сказати: наші – найкращі!

Адже вже вкотре вихованці спеціальності підтверджують незмінно високу якість студентської науки в нашій рідній галузі – Управління персоналом та економіка праці, тут уже славною традицією стало призове місце золотого кольору . До нього ми сьогодні з гордістю додаємо перемоги в галузях, які раніше не були «освоєні» вихованцями нашої кафедри - частина з них належить до фундаментальних наукових напрямків («Менеджмент», «Економіка та економічна політика», «Соціологія», «Управління у сфері економічної конкуренції»), та навіть тих, які проводяться вперше і повторюють назви наукових спеціальностей для аспірантів («Економіка та управління національним господарством»).

На сьогодні усі підсумки вже підведені, рішення галузевих конкурсних комісій оприлюднені, і ми щиро вітаємо наших переможців, які у 2020 році від імені університету заявили про те, що Економіка в НУВГП варта найвищого визнання!

Отже, наша зіркова команда і їх досягнення:

1. Тишкун Марія Вікторівна – перше місце у конкурсі за спеціальністю «Управління персоналом та економіка праці» (науковий керівник – д.е.н., професор Міщук Галина Юріївна);

2. Целюх Яна Олегівна – друге місце у конкурсі за спеціальністю «Соціальна робота» (науковий керівник – к.е.н., доцент Мазур Наталія Олексіївна);

3. Демчук Аліна В’ячеславівна – третє місце у конкурсі за спеціальністю «Підприємництво» (науковий керівник – к.е.н., доцент Костюкевич Аліна Миколаївна);

4. Комар Світлана Олександрівна – третє місце у конкурсі зі спеціальності «Менеджмент», спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції» (науковий керівник – к.е.н., доцент Юрчик Галина Миколаївна);

5. Міщук Вікторія Андріївна – третє місце у конкурсі за спеціальністю «Економіка та управління національним господарством» (науковий керівник – к.е.н., доцент Самолюк Наталія Миколаївна);

6. Овсіюк Марина Вікторівна – третє місце у конкурсі зі спеціальності «Менеджмент організацій» (науковий керівник – к.е.н., доцент Рощик Ірина Миколаївна);

7. Пожарський Денис Сергійович – третє місце у конкурсі з галузі «Гендерні дослідження» (науковий керівник – к.е.н., доцент Олійник Олена Олександрівна);

8. Царук Валентина Олександрівна – третє місце у конкурсі зі спеціальності «Менеджмент», спеціалізації «Економіка та економічна політика» (науковий керівник – к.е.н., доцент Юрчик Галина Миколаївна);

9. Целюх Яна Олегівна – третє місце у конкурсі за спеціальністю «Соціологія» (науковий керівник – к.е.н., доцент Мазур Наталія Олексіївна.

Щиро вітаємо нашу команду переможців! Сьогодні в ній – студенти 1-4 курсів – ті, які тільки почали свій науковий шлях, і які вже вдруге переможці. Тому віримо, що їхні і наші перспективи не менше яскраві, чим цьогорічні досягнення. Бажаємо наукового неспокою, жаги до нового, бажання підтверджувати і множити свої професійні успіхи, і звісно ж – зберегти відчуття перемоги назавжди та ще неодноразово отримувати визнання результатів своєї праці!

Кафедра трудових ресурсів і підприємництва