Університет

Про вступ 2020

Днями заступник Міністра освіти і науки України Єгор Стадний у прямому ефірі на Facebook-сторінці МОНУ розповів як завершиться навчальний рік в ЗВО та коли проходитиме вступна кампанія. Зокрема, пан Стадний зазначив, що вступна кампанія для абітурієнтів проходитиме за новим алгоритмом, розробленим Міністерством освіти і науки України з урахуванням поширення коронавірусу в 2020 році.

При цьому МОН розглядає два сценарії проведення вступної кампанії залежно від того, коли будуть зняті карантинні обмеження.

Якщо карантинні заходи будуть скасовані до початку червня, зовнішнє незалежне оцінювання пройде з 25 червня по 17 липня. У такому випадку вступна кампанія розпочнеться з 1 серпня.

Другий сценарій розглядає варіант, коли карантинні обмеження будуть продовжені до початку серпня. Тоді ЗНО буде проведене в період з 17 серпня по 4 вересня, а вступна кампанія розпочнеться 25 вересня.

Навіть й без карантину вступна кампанія у 2020 році буде мати багато нововведень. Зокрема, згідно з Умовами прийому 2020 року будуть приймати сертифікати ЗНО 2017 (крім іноземних мов), 2018 та 2019 років. Також буде скорочення кількості заяв на бюджет з семи до п’яти та відміна обмеженої кількості спеціальностей. Є зміни у вимогах до мінімальних балів на бюджетні місця.

Як і в минулому році, усі заяви на вступ до ЗВО майбутні студенти подають онлайн через власні електронні кабінети. Анонсована ще одна цьогорічна новація  — електронний підпис на документах на вступ. Для цього розробляється окремий додаток до електронного кабінету. Проте ті, хто має будь-які пільги, мають принести документ, що підтверджує статус, хоча б в один університет. Там документ перевірять та завантажать у Єдину державну електронну базу з питань освіти (ЄДЕБО).

Студенти-контрактники під час вступної кампанії-2020 зможуть дистанційно подати всі пакети документів, включно з оригіналами. Окрім того,  планується подовжити період прийому оригіналів заяв для абітурієнтів, які будуть зараховані на бюджетні місця, та дозволити подачу оригіналу заяви з підписом поштою.

Реєстрація на єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) та єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) перенесено  і триватиме з 12 травня до 5 червня включно  онлайн.

Контактні дані приймальних комісій закладів вищої освіти (електронна скринька, адреса, телефон) вступники можуть знайти в Реєстрі суб’єктів освітньої діяльності та на офіційних сайтах закладів.

Приймальна комісія НУВГП працює за адресою: м. Рівне, вул. М. Карнаухова, 53а, 7-й корпус НУВГП, ауд. 729.  Номер телефону: +38 (0362) 63-32-22, +38 (066) 137-59-57 (з  9.00 по 17.00).

E-mail: rc@nuwm.edu.ua

Обирай НУВГП!