Університет

Як закінчиться навчальний рік в умовах карантину

Як закінчиться навчальний рік в умовах карантину

Підходить до завершення цей непростий навчальний рік. Карантин вніс свої корективи у життєдіяльність не лише нашого  університету, а й усіх закладів України. Проте вже  майже два місяці ми успішно продовжуємо дистанційне навчання, а  освітній процес відбувається якісно та змістовно, не дивлячись на  запроваджений  гнучкий (дистанційний) режим роботи. Окрім того,  за відгуками викладачів,   відвідуваність он-лайн занять  набула  серед студентів неабиякої популярності. Лекції, лабораторні та практичні  тривають за графіком. Ті ж практичні та лабораторні роботи, які за об'єктивних причин не можуть бути зараз проведені, будуть  відпрацьовані пізніше, після карантину чи з початком нового навчального року. Це ж стосується і окремих дисциплін не випускних курсів. З метою створення сприятливих умов для підготовки кваліфікаційних робіт (проєктів)  час проведення атестації здобувачів вищої освіти буде максимально наближений до дати закінчення навчання. 

Робота у структурних підрозділах закладу також триває у дистанційному режимі.

За рекомендацією МОН  закінчення  навчального року відбудеться дистанційно. Здача заліків, іспитів та сесій також відбуватиметься дистанційно. Весь навчальний процес завершиться з використанням дистанційних технологій. В той же час хочу зазначити, що масові заходи у зв'язку із закінченням навчального року проводитись не будуть.

Якщо буде змінена епідеміологічна ситуація і будуть зняті обмеження щодо можливості відвідування закладів вищої освіти, то організувати сесію можна буде в аудиторіях. Наразі захисти дипломних робіт і атестаційні іспити заплановано он-лайн у синхронному режимі із забезпеченням надійної ідентифікації студентів  та із використанням відповідного програмного  забезпечення. Зі свого боку кафедри, керівники дипломних робіт і самі студенти мають забезпечити контроль якості робіт та не допускати проявів академічної недоброчесності, зокрема плагіату тощо.

Успіхів усім нам!

 

Віктор Мошинський,
ректор НУВГП

 назад