Університет

Чергова перемога дипломних робіт маркетологів на всеукраїнському рівні

Чотири роки поспіль кафедра маркетингу підтверджує високу якість своєї роботи, отримуючи перемоги на Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт з маркетингу. Конкурс-2020 проводився на базі Хмельницького національного університету. Підведення підсумків ІV Конкурсу відбулося в умовах карантину в режимі оn-line.

На Всеукраїнський конкурс кваліфікаційних робіт з Маркетину з 36-ти ЗВО України було надіслано 173 роботи.
Серед переможців бакалаврів та магістрів є і наші студенти:
– Диплом ІІ ступеня ОР «Магістр» – Попко Ольга В. Науковий керівник – д.е.н., проф. Мальчик М.В.
– Диплом ІІІ ступеня ОР «Бакалавр» – Стасюк Роман А. Науковий керівник – к.е.н., доц. Мартинюк О.В.
-Диплом ІІІ ступеня ОР «Магістр» – Шевня Олена В. Науковий керівник – к.е.н., доц. Попко О.В.
Варто зауважити, що цьогоріч кафедра маркетингу НУВГП представила на конкурс шість дипломних робіт, а отже - половина з них була високо оцінена журі конкурсу! Гарна результативність, чи не так?!

Кафедра маркетингу щиро вітає своїх випускників-переможців, чиї дипломні роботи високо оцінені Фаховим Журі з усієї України. Це є ще одним підтвердженням того, що обираючи маркетинг, ви обираєте успіх!

Відповідальний за роботу із студентами, член РМВ НУВГП, доцент кафедри маркетингу, к.е.н. Мартинюк О.В.

Кафедра маркетингу