Університет

Фестиваль науки

Фестиваль науки

Ректоратом  університету планувалося масштабно та креативно відзначити Фестиваль науки  у цьому році. Під керівництвом проректора з наукової роботи та міжнародних зв'язків проф. Савіної Н.Б.  ще взимку організовувалися наради щодо проведення фестивалю  у новому форматі. Однак, на жаль, життя іноді вносить корективи у наші плани, і через пандемію коронавірусу  у травні 2020 року святкування Днів науки буде проводитися в онлайн-форматі. Саме цьому було присвячено велику нараду  в  режимі онлайн – за допомогою комунікатора Google Meet, на якій зібралися заступники директорів з наукової роботи усіх навчально-наукових інститутів, завідувач сектору інноваційної діяльності Чабан В.М., завідувач сектору грантової роботи Кучерова А.В., представники науково-дослідної частини на Рада молодих вчених НУВГП.  

Традиційні заходи не буде відмінено, однак нагородження працівників відзнаками Міністерства освіти і науки України, Рівненської обласної державної адміністрації, Рівненської обласної ради, Управління освіти науки Рівненської обласної державної адміністрації, Національного університету водного господарства та природокористування за результатами наукової роботи, за досягнення високого рівня оприлюднення результатів наукового дослідження буде проведено в онлайн-режимі. Також планується нагородження переможців конкурсу «Кращий молодий науковець», «Найкращий студент-науковець», «Найкращий керівник студентського наукового гуртка», які тривають саме зараз (інформація щодо умов цих конкурсів знаходиться у вкладці оголошення на сайті університету). 

У травні дистанційно буде проведено ряд конференцій та круглих столів: Міжнародну науково-практичну конференцію молодих науковців, аспірантів і здобувачів вищої освіти  «Проблеми та перспективи розвитку сучасної науки» (21-22 травня 2020 р.), круглий стіл «Актуальні напрями студентської науки» (18 травня 2020 р.),   Міжнародну науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в контексті євроінтеграції» (14-15 травня 2020 р.), Всеукраїнську науково-практичну конференцію науковців, аспірантів і здобувачів вищої освіти «Актуальні проблеми розвитку сучасного права» (14-15 травня 2020 р.), Правовий брейн-ринг «Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності», Науково-практичну конференцію професорсько-викладацького складу, аспірантів та студентів спеціальності «Екологія» та «Технології захисту НС» «Охорона та раціональне використання природних ресурсів Полісся України у контексті сталого розвитку» (7 травня 2020 р.), Науково-практичну конференцію професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів «Видобування та переробка корисних копалин» (13 травня 2020 р.) та ін.

Тож звертаємося до студентів та молодих науковців не лишатися пасивними, а взяти безпосередню  участь у Фестивалі науки і долучитися до свята особисто!

 

Ольга Осадча,
голова Ради молодих вчених назад