Університет

Перемога у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт «Облік та оподаткування»

Вітаємо наших студентів та колег з перемогою у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт зі спеціальності «Облік та оподаткування»!

27 лютого 2020 р. в м. Києві, в Національній академії статистики, обліку та аудиту, відбувся перший етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань і спеціальності «Облік та оподаткування».

На конкурс зі спеціальності «Облік та оподаткування» подано – 118 студентських наукових робіт від 127 авторів із 66 закладів вищої освіти України.

До конкурсу після попередньої експертизи, у т.ч. на плагіат, було допущено 97 студентських наукових робіт.

Відповідно до рекомендацій ДНУ Інститут модернізації змісту освіти МОН України (лист від 12.03.2020 № 221/19-713) Оргкомітет конкурсу прийняв рішення підвести підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2019/2020 рр. за результатами першого етапу.

Диплом І ступеня  отримала Марія Браценюк, студентка НУВГП другого (магістерського) рівня  (керівник Наталія Позняковська, завідувач кафедри обліку і аудиту НУВГП, доцент, кандидат економічних наук).

Диплом ІІІ ступеня отримала Лейла Самедова, студентка НУВГП другого (магістерського) рівня  (керівник Світлана Зубілевич, професор кафедри обліку і аудиту НУВГП, кандидат економічних наук).

Щирі вітання студентам та їх науковим керівникам з перемогою та побажання подальших здобутків і досягнень!

Кафедра обліку і аудиту