Університет

Вебінар «Профіль автора у Scopus: пошук, корекція»

Вебінар «Профіль автора у Scopus: пошук, корекція»

Днями  завідувач відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення Наукової бібліотеки НУВГП Валентина Перелигіна взяла участь у вебінарі  «Профіль автора у Scopus – пошук, корекція».

Захід  організувала Служба інформаційного моніторингу Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича Київського національного університету  ім. Т. Шевченка. Доповідач: Марина Назаровець, керівник Служби інформаційного моніторингу, головний бібліотекар Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича. 

У вебінарі  взяли участь біля 100 науковців та представників бібліотек університетів: Київського національного  університету  ім. Т. Шевченка,  Львівського  національного  університету  ім. І.  Франка, Харківського  національного  університету  ім. В. Каразіна, Поліського національного університету, Таврійського  державного  агротехнологічного  університету  ім.  Д. Моторного, Запорізького національного університету  та інших. 

Учасники обговорили такі питання: як шукати профілі авторів у Scopus; що робити автору, якщо у нього два і більше профілів,  чому так відбувається і  як цьому запобігти; як можна відкоригувати інформацію у профілі автора; які статті автора не зараховуються при зборі інформації про публікаційну активність  університету.

Доповідач  представила у презентації інформацію про здійснення  запиту  на коригування інформації у профілі автора та об’єднання   профілів, варіанти коригування інформації у  профілі автора, розповіла, як звернутися до технічної підтримки. А ще: де  шукати інформацію  про публікаційну активність університету та  пояснила значимість використання офіційної назви установи. Звернула увагу також пані Марина на поширені помилки при заповненні метаданих: заміна місцями імені  та прізвища,  виникнення системних помилок, пов’язаних із неофіційною назвою закладу, відсутність деяких статей  в публікаційній  активності університету та інші. 

 

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю

 назад