Університет

Чергова квітнева перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Вперше першокурсниця спеціальності «Економіка» Міщук Вікторія посіла призове місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт в галузі «Економіка та управління національним господарством», що відбувався в Одеському національному університеті імені І. І. Мечникова.

Для участі в конкурсі були представлені студентські наукові роботи з 37     закладів вищої освіти України, зокрема Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Донецького національного університету економіки та торгівлі ім. М. Туган-Барановського, Львівського національного університету ім. І. Франка, Національного університету «Львівська політехніка», ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана» та ін.

Наукову роботу нашої студентки  на тему: «Інформаційно-комунікаційні технології як фактор економічного розвитку» було високо оцінено рецензентами та галузевою конкурсною комісією, і в загальному рейтингу робота зайняла 13 місце із 63.

Тож щиро вітаємо молодого науковця та її наукового керівника (к.е.н., доцента Самолюк Н.М) із отриманням  Диплома ІІІ ступеня.  Бажаємо їм обом подальших наукових звершень.

Кафедра трудових ресурсів і підприємництва