Університет

Весняні модернізації у НУВГП

Карантин триває… Частина викладачів і співробітників  НУВГП працює дистанційно, а частина продовжує виконувати свої професійні обов’язки безпосередньо на місці. Зокрема, відбуваються планові поточні та капітальні ремонти, деякі роботи  відбуваються і позапланово. Адже карантин диктує свої правила життя. Про ремонт в університеті, поліпшення та  озеленення розповів проректор з науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи Олександр Дмитренко:

«Зараз в університеті  відбувається ряд планових та позапланових ремонтних робіт. Зокрема, завершується відновлення сходового маршу та майданчика перед центральним входом у перший корпус, озеленений внутрішній двір та територія довкола цього ж корпусу. До слова, ялинки, туї та сосни для благоустрою надали наші партнери ДП «Соснівське лісове господарство». Адже щороку адміністрація та викладачі НУВГП беруть активну участь у  Всеукраїнській  акції  "Майбутнє лісу в твоїх руках" та висаджують дерева  в кварталах  Соснівського лісництва.

Незабаром розпочнеться облаштування дорожнього покриття довкола корпусу № 1. Тут же, на першому поверсі, поцикльована та полакована підлога, пофарбовані віконні рами та радіатори, замінені плафони.

Тривають поточні ремонти аудиторій: ряд приміщень в другому, третьому корпусах та  шостому  вже відремонтовані, вмебльовані зручними та сучасними меблями власного виробництва. В п’ятому гуртожитку, в холі, облаштовано підвісну стелю.

У 256, 257, 259 аудиторіях проведені поточні ремонти та укомплектовано  меблями. В 648 в трьох приміщеннях проводиться поточний ремонт: аудиторій і лабораторії. По всіх навчальних корпусах та гуртожитках відбуваються профілактичні роботи з відновлення і ремонту сантехнічного та електричного обладнання. Приміщення постійно прибираються дезінфікуючими засобами, відбувається погодинне  протирання перил, сходових маршів та ручок дверей. Життєзабезпечення в приміщеннях та гуртожитках університету проводиться в повному об’ємі. Хочу наголосити, що всі працівники, які задіяні  у ремонтних роботах, суворо дотримуються карантинних обмежень, тримають відстань між собою по 1,5-2 метри, працюють групами по двоє, забезпечені масками та дезінфікуючими засобами.

Окрім того, заплановано заміну штучного покриття  на відкритому спортивному майданчику поряд зі стадіоном НУВГП та зведення ще двох нових: одного – відкритого та одного – критого».

Завідувач кафедри фізичного виховання Богдан Зубрицький: тривають весняні роботи з  підготовки  трав’яного  газону  для футбольних змагань на стадіоні університету: підсипано чорнозем, засіяне насіння спортивної трави, внесено мінеральні добрива. Ці роботи здійснюють на умовах взаєморозрахунку наші орендарі  НК «Верес». Окрім того, укладено договір про спільну діяльність НУВГП з ТОВ «СТАНДРАТ ПАРТНЕРШІП». Зокрема, договором передбачено заміну штучного покриття на нашому майданчику для міні-футболу біля стадіону, а також облаштування ще двох майданчиків розмірами 64*34 (відкритий, за гуртожитком № 6) та 42*22 (критий, перед  їдальнею). Натомість партнери зможуть спільно з нами користуватися цими майданчиками.

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю