Університет

Вітання з Великоднем

Шановні колеги!

Великдень – одне із найбільших християнських свят по всьому світу. Це день, коли Ісус Христос Воскрес із мертвих і дав усім живим надію на спасіння своїх душ, віру в світле майбутнє. Цьогоріч наша віра в здорове та щасливе майбутнє має бути сильною як ніколи, адже святкування і взагалі наше життя в умовах нинішнього карантину через пандемію Covid-19 сильно відрізняється від того, до якого ми звикли.

2020 рік кинув нам багато нових викликів, але зараз я з впевненістю можу сказати, що ми з ними всіма справились і будемо справлятися надалі. Наш університет виявився готовим до впровадження повноцінного дистанційного навчання в найкоротші терміни, усі пари та поточний контроль, усі бухгалтерські операції та виплати, в т.ч. заробітна плата, відбуваються вчасно та за розкладом. Я переконаний, що нинішня ситуація залишить відбиток в нашому житті після свого завершення, але закликаю усіх Вас до винесення правильних уроків та вивчення правильних речей.

І все ж, не дивлячись на усі труднощі та виклики, Великдень – це дуже світле та позитивне свято! Бажаю Вам цього дня максимально багато душевного тепла та любові, близьких поряд, чудового настрою, смачної Паски і, звичайно ж, залишайтесь вдома та будьте здорові!

Віктор Мошинський,
ректор