Університет

Друга монографія науковців НУВГП у американському видавництві CRC Press

У видавництві CRC Press вийшла з друку монографія д.т.н. проф. Дворкіна Л.Й, канд. техн. наук Житковського В.В., Марчука В.В., Степасюка Ю.О. та д-ра М. Сонебі (Королівський Університет Белфасту (Велика Британія)) «Improving Concrete and Mortar Using Modifed Ash and Slag Cements» («Покращені бетони і розчини з використанням модифікованих зольних і шлакових цементів»). Це друга монографія науковців НУВГП, що вийшла з друку у цьому американському видавництві, яке входить до складу Taylor & Francis Group, одного з провідних видавництв світу, що спеціалізується на публікації науково-технічної літератури. Усього професором Дворкіним Л.Й. та його колегами, вихованцями його наукової школи, опубліковано у США та країнах Європейського Союзу 12 книг. У них викладені результати виконаних ними наукових досліджень.

Ці книги широко використовуються спеціалістами різних країн світу. На даний час Google Academy зафіксувала більше 2000 посилань на роботи, виконані Л.Й. Дворкіним та під його науковим керівництвом. Це свідчить про світове визнання робіт проф. Л.Й. Дворкіна та його наукової школи.