Університет

Переможниця II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 184 «Гірництво»

Відповідно до рішення Кабінету Міністрів України щодо запровадження карантину для всіх типів закладів освіти незалежно від форм власності і сфери управління, листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-154 від 11.03.2020, базовим закладам вищої освіти з проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади та ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей рекомендується з 12 березня по 24 квітня 2020 року.

Підсумковий етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт згідно з наказом МОН зі спеціальності 184 «Гірництво» проходив в  ДВНЗ «Криворізький національний університет».

Згідно з опрацюваннями результатів оцінювання робіт у першому турі (сліпе рецензування) та у другому турі (відкрите рецензування) конкурсною комісією були визначені переможці, серед яких виборола перемогу та отримала диплом ІІ ступеня студентка ІІІ курсу ННМІ, групи ГР-31 Козяр Дарія Іванівна (науковий керівник к.т.н., доцент кафедри розробки родовищ та видобування корисних копалин Заєць Віталій Вадимович).

Колектив кафедри та ННМІ щиро вітає переможницю та керівника з гідним представленням НУВГП на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт  та бажає подальших наукових здобутків!

ННМІ