Університет

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за напрямом «Туризм»

Вітаємо переможця другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей за напрямом «Туризм»!

У зв'язку з введенням загальнонаціонального карантину Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця  прийняв рішення відмінити проведення другого етапу ІІ туру Конкурсу - підсумкову науково-практичну конференцію  (з 12 березня по 3 квітня 2020 року ) та підвести підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2019/2020 н.р. за результатами першого етапу ІІ туру.

Згідно з опрацюваннями результатів оцінювання робіт у першому турі (сліпе рецензування) та у другому турі (відкрите рецензування) конкурсною комісією були визначені переможці, серед яких виборола перемогу та отримала диплом ІІІ ступеня студентка ІІІ курсу ННІАЗ, групи ТУР-31 Тишковець Юлія Сергіївна  із роботою на тему «Концептуальні готелі України» (науковий керівник  к.с.-г.н., доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, Громаченко Катерина Юріївна).

Колектив ННІАЗ щиро вітає переможця та керівника з гідним представленням НУВГП на всеукраїнському рівні та бажає подальших наукових здобутків!

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи