Університет

Новини Вченої ради

Відбулося чергове засідання Вченої ради.  І оскільки наразі всі важливі події в житті університету відбуваються дистанційно,  то і засідання Вченої ради не стало виключенням та відбулося он-лайн. До слова, активність членів Вченої ради була дуже високою і майже всі учасники  були у прямому включенні.

Першим розглянутим та підтриманим  питанням Вченої ради стало надання дозволу  на проведення попередньої експертизи дисертації здобувача наукового ступеня доктора філософії Ярути Я.В. на тему «Удосконалення міських систем дощового водовідведення з врахуванням регулювання дощового стоку» на фаховому науковому семінарі НУВГП та затвердження  кандидатур рецензентів. Наступним заслуханим питанням була доповідь директора ННІЕМ Ковшун Н.Е. «Про звернення ННІЕМ з проханням провести реорганізацію інституту в зв’язку з відсутністю законних підстав функціонування кафедри економічної теорії та в умовах нової політики МОН». Члени Вченої ради підтримали проведення реорганізації. Для цього буде створено відповідну комісію, яка розробить план заходів щодо реорганізації ННІЕМ НУВГП з урахуванням пропозицій трудового колективу та подасть  його на затвердження Вченій раді університету. В свою чергу, трудовому колективу необхідно буде подати Комісії пропозиції щодо реорганізації ННІЕМ НУВГП.

Окрім того, члени Вченої ради надали гриф Вченої ради та рекомендували  до видання «Вісник НУВГП», монографії, електронний збірник тез, збірник наукових праць  та навчальний посібник.

На завершення, традиційно привітали березневих іменинників.

Наталія Пархомчук,
відділ зв’язків із громадськістю