Університет

Вітаємо переможця другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з Екології

18-20 березня 2020 року на базі Національного університету «Полтавська політехніка» імені Юрія Кондратюка відбувся другий етап другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Екологія». У зв'язку з введенням загальнонаціонального карантину він проходив у дистанційному режимі.

Згідно з опрацюваннями результатів оцінювання робіт у першому турі (сліпе рецензування) та у другому турі (відкрите рецензування) конкурсною комісією були визначені переможці, серед яких почесне друге місце посів студент ІІІ курсу ННІАЗ, групи ТЗ-31 Ярошик Олександр Миколайович із роботою на тему «Моделювання впливу зміни клімату на території України з використанням геоінформаційних систем» (науковий керівник к.с.-г.н., доцент кафедри екології, ТЗНС та ЛГ Буднік Зінаїда Миколаївна).

Колектив ННІАЗ щиро вітає переможця та керівника з гідним представленням НУВГП на всеукраїнському рівні та бажає подальших наукових здобутків!

ННІАЗ