Університет

Чудова новина від науковців НУВГП

Чудова новина від науковців НУВГП

Вийшла друком 300 примірників на 445 с. в Європейському Союзі (Sofia: Publishing House “St.Ivan Rilski”, Болгарія) англомовна монографія «Topical scientific researches into resource-saving technologies of mineral mining and processing» («Актуальні наукові дослідження ресурсозберігаючих технологій видобутку та переробки корисних копалин») за редакцією д.т.н., професора Маланчука Зіновія Романовича, в якій взяли участь 24 науковці нашого університету та науковці з інших наукових установи як України так і Польщі, Казахстану, Монголії, Болгарії, Нігерії і Гвінеї. 

У монографії наведені інноваційні методи та результати досліджень ресурсозберігаючих технологій в гірництві на сучасному етапі. Результати досліджень направлені на покращення як екологічних, так і соціально-економічних показників розвитку країн світу. 

Від себе особисто та всіх авторів хочу подякувати професору кафедри Маланчуку З.Р. за титанічну працю щодо видання даної монографії, а також привітати всіх авторів окремих розділів, які долучились до цього видання, що значно збільшить присутність університету та окремих авторів в світовому наукову середовищі для їхнього цитування.

Електронний варіант монографії розміщений в цифровому репозиторії НУВГП за посиланням.

 

Валерій Корнієнко,
кафедра розробки родовищ та видобування корисних копалин

 назад