Університет

Міс Технічного коледжу – 2020

11 березня 2020 року в актовій залі Технічного коледжу вже традиційно відбувся конкурс краси «Міс Технічного коледжу – 2020». Вже вкотре ми стали свідками святкового дійства, де поважне, компетентне та справедливе журі обирало найкрасивіших дівчат нашого навчального закладу.

В конкурсі брали участь 11 учасниць, з яких 1 учениця та 10 студенток, які виборювали наступні титули: «Міс коледжу – 2020», «І віце-міс коледжу», «ІІ віце-міс коледжу», «Міс фотомодель» та інші, а глядачі обирали переможницю номінації «Міс глядацьких симпатій».

Але такому гарному святу передувала важка та клопітка робота. Спочатку проходив відбір, який розпочався ще в січні місяці. Керівники гуртків художньої самодіяльності запросили до участі всі групи 1-4 курсів, у яких навчаються дівчата. Критеріями відбору слугували: приваблива зовнішність, струнка фігура, гармонійний розвиток, комунікабельність, артистизм та, звичайно ж, бажання учасниць брати участь в цьому конкурсі. Всі дівчата були дуже схвильовані, тому що кожна з них прагнула перемогти. За допомогою молодого, проте професійного хореографа Майбороди Андрія Олеговича дівчата чудово впорались із завданням.

Учасниці змагалися у чотирьох конкурсах-дефіле, а саме: вільний стиль, український стилізований костюм, бізнес-леді та вечірня сукня. Після спільного обговорення журі обрало чотирьох переможниць:

Міс коледжу 2020 – студентка групи Е-4 Яковенко Галина,

І віце-міс коледжу – 2020 – студентка групи Е-4 Боярчук Вікторія,

ІІ віце-міс коледжу – 2020 – студентка групи ОФХТ-1 Максимюк Тетяна,

ІІІ віце-міс коледжу – 2020 – студентка групи ОФ-2 Платонова Валерія.

Переможниці будуть представляти Технічний коледж на конкурсі краси «Міс Університету – 2020». Конкурсантки були нагороджені Почесними грамотами, квітами та подарунками. Всі учасниці отримали багато вражень та емоцій, знайшли нових друзів та здобули нові навики у модельній сфері.

Велика подяка студентсько-учнівському профкому і його голові Бовталюку Дмитру Савичу та адміністрації коледжу за фінансову підтримку конкурсу.

Технічний коледж НУВГП