Університет

В УНІВЕРСИТЕТІ ВИЗНАЧИЛИ КРАЩИХ ЗНАВЦІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

У середу, 4 березня, на кафедрі іноземних мов НУВГП відбувся перший тур Всеукраїнської олімпіади з англійської мови серед студентів університету.

В Олімпіаді взяв участь 21 студент.

Олімпіада відбувалася у два етапи. На першому етапі студенти виконували три типи завдань - Grammar and Use of English, Listening, Writing.

Другий етап передбачав завдання зі Speaking. До другого етапу пройшли студенти:  Крячко В., Лисюк Т., Михасюк В., Бесараб В., Міщук В., Лащ В.

Всі учасники продемонстрували належний рівень володіння англійською мовою.

Журі у складі зав.каф. іноземних мов, д.пед.н., проф. Тадеєва М.І.; к. філол. н., доц. Крутько Т.В.; к. пед.н., доц. Купчик Л.Є.; к.пед.н., доц. Літвінчук А.Т. визначило переможців: 1 місце - Лисюк Тетяна Володимирівна, ІСТ-21, ННІАКОТ 2 місце - Лащ Валерія Ярославівна, МЕ-21, ННІЕМ 3 місце - Михасюк Вероніка Олексіївна, МАР-21, ННІЕМ та Міщук Вікторія Андріївна, УПЕП-11, ННІЕМ. Вітаємо переможців олімпіади та бажаємо їм подальших успіхів!

Кафедра іноземних мов